Drukuj

Szkolenie na zamówienie

Administrator włącz .

Zamów szkolenie!!!

Kuźnia – komunikacja i rozwój osobisty, to grupa trenerów, specjalistów, dla których priorytetem działalności jest między innymi indywidualizacja usług.

Oferujemy organizację szkoleń na zamówienie! Mogą one mieć dwojaki charakter:

- zamknięty - przygotowywane są wówczas ściśle według wskazań Klienta a cena ustalana jest indywidualnie. Szkolenia takie mogą odbywać się w siedzibie Klienta, we wskazanym przez niego miejscu, lub w udostępnianej przez Naszą firmę sali zajęciowej. Termin oraz czas trwania szkolenia również wynika z przyjętych ustaleń.

- otwarty – można zgłosić zapotrzebowanie na określoną tematykę szkoleń a naszym zadaniem będzie jego organizacja - zebranie grupy i znalezienie kompetentnego trenera, zadbanie o miejsce i inne niezbędne rzeczy

Zamawiane szkolenia są adresowane do Klientów, którym zależy na:

  • indywidualnie stworzonym i dopasowanym dla nich programie szkolenia,
  • samodzielnym wyborze trenera, czasu, miejsca szkolenia, oraz zakresu tematycznego.
  • integracji i motywowaniu do doskonalenia swoich pracowników.
  • dla Klientów, którzy chcą, aby program dostosowywany był do specyfiki ich firmy/instytucji/organizacji oraz potrzeb i poziomu uczestników, co pozwala się skupić na konkretnych problemach danego miejsca pracy.

 

Pracujemy przede wszystkim metodami warsztatowymi, które wyróżniają nas na rynku. Metody i techniki tego typu aktywizują uczestników, zakładają ich wpływ na przebieg zajęć. Uatrakcyjniamy je ćwiczeniami integracyjnymi i rozwijającymi twórcze myślenie uczestników.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia oraz materiały szkoleniowe.

Zamieszczone w zakładkach propozycje szkoleń, mogą stać się dla Państwa ciekawą inspiracją, możemy dołożyć nowe elementy, lub łączyć programy różnych szkoleń.

Zapraszamy do kontaktu przez pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.