Drukuj

KUŹNIA TRENERÓW - warsztaty wspierające kompetencje trenerskie

Administrator włącz .

„Kuźnia- komunikacja i rozwój osobisty”, zaprasza przyszłych i obecnych trenerów na wyjątkowe warsztaty w Krynicy Morskiej. Oferujemy 40 godzin intensywnych zajęć grupowych skupiających się na doskonaleniu warsztatu i metod pracy w profesji trenera.

Zajęcia poprowadzą szczególni ludzie: doświadczeni, wykształceni kierunkowo, ale przede wszystkim ludzie obdarzeni nieprzeciętną osobowością, którzy inspirują, wspierają i uczą z pasją. Nie spotka Cię nuda projektora i garniturów! Naszą ambicją jest, byś wspólnie spędzony czas uznał za najlepszą inwestycję w swój rozwój zawodowy.

Adresaci studium:
Wyświetlić prezentację i przeczytać slajdy potrafi każdy! Jeśli masz ambicję pracy na wysokim poziomie, potrzebujesz zweryfikować i udoskonalić obecny swój warsztat pracy, poznać innowacje w pracy z grupą- to zaproszenie jest właśnie dla Ciebie. Po ukończeniu warsztatów będziesz mógł świadomie i skutecznie posługiwać się ogromnym wachlarzem metod i technik pracy z grupą, reagować na sytuacje trudne, współpracować z grupą wykorzystując jej zasoby, prawdziwie cieszyć się swoją profesją i zyskać nową jakość szkoleń.

Program warsztatów:
1. Metodyka pracy z grupą szkoleniową i warsztatową
2. Dynamika grupowa i integracja grupy
3. Sposoby rozeznawania potrzeb uczestników i budowania motywacji
4. Sytuacje trudne w pracy trenera
5. Aspekty techniczne szkoleń i prezentacji
6. Ewaluacja szkoleń i warsztatów
7. Specyfika pracy z osobami dorosłymi.

Program - Uczestnicy szkolenia otrzymują zaświadczenie jego ukończenia.

Koszt: 1200 zł/osoby Cena obejmuje: zajęcia dydaktyczne, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, przerwy kawowe, materiały i otwartość na Państwa potrzeby.
Dla członków OPP i studentów cena wynosi 1100,00zł.

Termin i miejsce warsztatów:
Krynica Morska, 01-04.11.2012r. - zaczynamy kolacją o godz. 18.00. Zakończenie 4.11.2012r., godz. 20.30 /nocleg zapewniony/. Szczegółowe informacje i zapytania pod nr telefonu: 603 535 444 (Katarzyna Wota) lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
1.Prosimy o zgłoszenie chęci udziału w zajęciach na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. prosimy podać numer telefonu kontaktowego.
2. Skontaktuje się z Państwem nasz asystent i zaprosi do wypełnienia ankiety /w celu jak najlepszego dopasowania poziomu merytorycznego zajęć do Państwa potrzeb oraz zapozna Państwa ze szczegółami szkolenia
3. Wpłata na konto 1200 zł- do dnia 25.10.2012r. /przyjazd na koszt własny/.
4. Potwierdzenie zakwalifikowania uczestnika.
5. Termin zgłoszeń: do 25.10.2012r. (bądź wcześniejszego wyczerpania miejsc)
Ze względu na charakter zajęć zakwalifikujemy tylko 15 osób /z ewentualną listą rezerwową/. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Dane firmy :
Kuźnia – komunikacja i rozwój osobisty
Biuro:
ul. Podgórna 15A
66-131 Cigacice
Nr konta bankowego: Bank Millennium S.A. 28 1160 2202 0000 0001 6066 3922;